İş arayan üyelerimizin kullanması gereken şablon ve kurallar

İş arayanlar bu bölümde toplanıyor...
Kilitli
Kullanıcı avatarı
AlperGenc
Site Admin
İletişim:

İş arayan üyelerimizin kullanması gereken şablon ve kurallar

Mesaj gönderen AlperGenc » Pzr Haz 23, 2019 6:59 pm

Sayın Lara Elektrik Forum üyeleri iş arayanlar için uyulacak kurallar ve yapılacak işlemler aşağıdadır.

Uyulacak Kurallar;

1) İş arayanlar bölümünde reklam amaçlı konu açmayınız. Gerçekten iş ihtiyacı olanlar ile iş verenler arasındaki hassas bir konudur. Herkesin işi olması dileğiyle

2) Açılan ilan konuları içinde üyelerimiz kesinlikle sataşma, muhabbet etme veya karşılıklı polemiklere girmeyeceklerdir. Konularda sadece iş ihtiyacı olan üyeler, sahip oldukları özelliklerini önceden belirlenen şablona göre yazacaklardır.

3) İş arayanlar bölümünde açılan konulardan dolayı sitemiz hiçbir hukuki sorumluluğa sahip değildir. Konu tamamen ilanı yayınlayan şahıs ve ilana karşılık veren firmaları ilgilendirir.

Sayın üyelerimiz sizler tarafından açılan iş arama ilanı aşağıdaki şablona göre oluşturulmak zorundadır.

Kişisel Bilgiler

Adı - Soyadı:

Tel:

E-Posta:

Genel Bilgiler

Eğitim Durumu:

Toplam Tecrübe:

Çalışma Durumu:

Askerlik Durumu:

Eğitim Bilgileri

Üniversite:

Lise:

İş Tecrübeleri

*

*

Nitelikler

Yabancı Dil: ( Okuma: Yazma: Konuşma: )

Bilgisayar Bilgileri:

Sertifika Bilgileri:

Dernekler - Kulüpler:

Hobiler:

Yukarıdaki formu doldururken özel bilgilerini vermek istemeyen üyelerimiz x işareti ile geçebilir.
Not: Forum yeni açıldığı için şimdilik bu uyarı ve konuları yeterli buluyoruz. İlerleyen dönemlerde kurallarımız güncellenebilir.
Bir elektrikçi olarak yaşamam gereken standart hayatın aksine blog yazarak daha çok araştırma ve paylaşma fırsatı buluyorum. https://alpergenc.net
Kilitli