Eleman Arayanların Kullanması Gereken Şablon

Eleman arayan işverenler bölümü
Kilitli
Kullanıcı avatarı
AlperGenc
Site Admin
Mesajlar: 17
Kayıt: Cmt Haz 22, 2019 8:02 am
Konum: Antalya
İletişim:

Eleman Arayanların Kullanması Gereken Şablon

Mesaj gönderen AlperGenc » Pzr Haz 23, 2019 6:46 pm

Kullanılacak olan şablon

Firma Bilgileri

Firma Adı:

Firma Tel - Fax:

Firma Web Adresi:

Şehir / Ülke :

Firma Yetkilisi:

Alınacak Personel Sayısı:

Genel Nitelikler

İş Tanımı

Eleman arayan firmalar açtıkları konuların başlıklarında mutlaka aradıkları elemanın vasfını (Elektrik Ustası, Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknisyeni,Elektrik Kalfası şeklinde yazacaklardır.Forum.laraelektrik.com Eleman Arayanlar Bölümü Kullanım Kuralları

Uyulacak kurallar ve yapılacak işlemler aşağıdadır;

1) Eleman arayanlar bölümüne ilan vere iş verenler ile iş arayan üyelerimiz. İşe alım ve kabul şartlarını kendi aralarında yapacaklardır. İki tarafında aralarında yapacağı iş sözleşmesi ve maaş vb. konulardan doğabilecek hukuki olaylardan forum.laraelektrik.com sorumlu değildir.

2) Açılan ilan konuları içinde üyelerimiz kesinlikle sataşma, muhabbet etme veya karşılıklı polemiklere girmeyeceklerdir. Konularda sadece eleman ihtiyacı olan firmalar, ihtiyacı oldukları elemanın özelliklerini belirlenen şablona göre yazacaklardır.

3) Eleman arayan firma, gerekli eleman ihtiyacını karşıladıktan sonra, ilan konusu içerisinde bu durumu belirterek ilanın dolduğunu yazacaktır.

4) Eleman arayanlar bölümünde açılan konulardan dolayı sitemiz hiçbir hukuki sorumluluğa sahip değildir. Konu tamamen ilanı yayınlayan firma ve ilana karşılık veren şahısları ilgilendirir.
Bir elektrikçi olarak yaşamam gereken standart hayatın aksine blog yazarak daha çok araştırma ve paylaşma fırsatı buluyorum. https://alpergenc.net
Kilitli